Від того як буде проходити ваша гра впливають деякі фактори, одні з яких це місце проведення - локація.

У пейнтбольному клубі Б3 представлені різні локації де ви будите мати змогу класно пограти.

Якщо на вулиці негода, дощ, сніг, холодно або вже темно ми маємо для вас є варіант де ви зможете круто провести свій вільний час та спробувати гру в закритому приміщені.

Майданчик клубу Б3

Закритий майданчик Б3 являє собою одне велике крите приміщення в будівлі, ігровою площею 1600м.кв. та повністю освітлюється. Для клієнтів є роздягальні, тир, туалет, зона відпочинку, де можна попити чаю, та поділитися враженнями з друзями. У будь який час тут сухо та затишно, незалежно від погоди за вікном та від того, як швидко настане вечір і сховається сонце.

Оптимальна кількісь гравців на полі 6-12. Тільки на цьому майданчику ми проводимо ігри для бійців 6-14років (з забезпеченням відповідного спорядження та додатковими заходами безпеки). Доїхати до нас можна як власним транспортом (є місця для парковки машин), так і громадським транспортом(безпосередньо по вул.Замарстинівській, повз майданчик проходить маршрутне таксі №96 а також трамвайні лінії 4 та 5).

  • Ваша гра не залежатиме від світлового дня та погоди. Якщо у Вас своя маска, то зверніть увагу на особливості гри в будівлі та освітлення, де тоноване скло може бути не доречним.
  • Якщо у Вас велика компанія, скажімо гравців 15, то цікавіше вже поділитися на три команди по 5 і зробити маленький турнір.
  • Для гри в приміщенні Вам стане в пригоді тактика, яку застосовує миша - маневрувати і швидко реагувати, і тоді маєте всі шанси на перемогу. Рухатись треба швидко, хитро і непослідовно, але головне не послизнутись на підлозі, бо вийде кольорова миша :)
  • Гра в закритому приміщенні ще одна нагода перевірити бойовик на міцність. Хотілось пустити чергу, ... пробігтися по відкритому простору, .. кулі летять, але всі повз, .. так буває тільки в казках і бойовиках : кульки тільки в кіно летять абикуди, тільки не в героя :)

 

 

ЗАГАЛЬНОДОСТУПНІ ТЕРИТОРІЇ ДЛЯ ГРИ

 

Ми також проводимо ігри на загальнодоступних закинутих територіях, проте може бути ситуація коли на одній і тій території збираються пограти декілька пейнтбольних клубів. Також, на відміну від наших майданчиків, ці території не є спеціально облаштовані та ніким не доглядаються, тому потрібно бути уважним під час гри, щоб не отримати травму. 

Ви знаєте гарні місця де б хотіли відпочити та пограти в улюблену гру – немає проблем! Пейнтбольний клуб «Б3» організує Вам ігри в вибраному Вами місці. Шукайте місця і ми зробимо незабутню гру для Вас та Вашої компанії! Ціна залежатиме від місця, кількості людей і необхідного обладнання.

Школа

Закинута три поверхова будівля з прилеглою територією в Брюховичах.

  • Недалеко від Львова
  • Доїзд можливий маршрутним транспортом.
  • Оптимальна для ігор від 4х4 до 40х40.

 

Тракт

 

 

Територія на якій розкинулися закинуті та забуті усіма недобудовані житлові будинки та котельня. Незважаючи на доволі велику територію, три девяти поверхові та один, на певній відстані, трьох поверховий будинок, і здавалося б величезний простір для маневру, територія є доволі небезпечною, і початківцям тут не місце. В будівлях з безліччю маленьких темних кімнаток, де на кожному кроці можуть підстерігати засідки, пастки та інші несподіванки, які триматимуть Вас у постійній напрузі. Особливо в пригоді стануть пейнтбольні гранати, де без них тут ніяк. Найбільшу небезпеку несуть ліфтові шахти про які необхідно завжди пам'ятати перебуваючи у цих будівлях, а ще краще обмежитися першими поверхами, або зовсім не залучати будинки з відкритими ліфтовими шахтами.

Доїзд можливий маршрутним транспортом.

Оптимальна кількість учасників від 8 до 20.

 

 

 

Ліс

В околицях Львова є різноманітні варіанти для любителів лісових пейнтбольних ігор. Тут за звичай кількість адреналіну залежить від кількості людей. У лісових баталіях корисно мати кілька димових гранат, де під їх прикриттям можна підібратися поближче до своїх суперників.

Доїзд бажано власним транспортом.

Оптимальна кількість учасників від 10.

 

АВСТРІЙСЬКИЙ ФОРТ

Залишки австрійського форту що зберіглися на вершині, при виїзді з Брюхович, неподалік цвинтаря. Територія по своєму цікава, проте вимагає хорошої фізичної форми та виносливості у зв’язку з доволі суттєвим перепадом висот, як на самій вершині так і на підході до укріплень.

Доїзд можливий маршрутним транспортом.

Оптимальна кількість учасників 10-30

 

 

Промзона

На віїзді зі Львова, в 10-15ті хвилинах ходьби від траси. Надзвичайно велика територія, проти у питань комерційної торгівлі місцях доволі небезпечна.

Доїзд бажано власним транспортом.

Оптимальна для ігор від 5х5 до 50х50.

 

 

(068) 876-55-70 / (073) 211-21-81